KONKURS ZAKOŃCZONY

Jury wybrało laureatów, a publiczność oddała swoje głosy.
To czy nagrodzony projekt ozdobi Paczkomat w Twojej okolicy sprawdzisz w zakładce WYNIKI.
To już piąta edycja ArtInPost - konkursu, do którego zapraszamy każdego – profesjonalnych grafików, pasjonatów projektowania oraz osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę ze sztuką i grafiką użytkową. Każdy ma możliwość stworzenia czegoś wyjątkowego, niezależnie od miejsca zamieszkania. W tegorocznej edycji uwzględniamy wszystkie miejskie i wiejskie regiony.

TEMAT KONKURSU

TEMAT KONKURSU

LOKALNY ARTYZM

Każdy ma swój ulubiony lokalny Paczkomat. Ty też! Korzystasz z niego na co dzień, nadajesz i odbierasz paczki w drodze do pracy, czy podczas spacerów z psem. InPost już od 25 lat na stałe wpisuje się w krajobraz Twojej okolicy. Dlatego w tegorocznej edycji ArtInPost chcemy, by Twój najbliższy Paczkomat stał się jeszcze bardziej lokalny. I żebyś to właśnie Ty był jego artystą.

MYŚL LOKALNIE!

Pokaż, czym jest Twoja okolica. To Ty znasz ją najlepiej. Miejskie legendy, ważne wydarzenia, ciekawe postacie? Wszystko to może być świetnym tematem Twojej pracy.

W ArtInPost chcemy wspierać artystów, dając im narzędzia, by jak najlepiej mogli realizować swoją pasję.
Dlatego w tym roku nasze jury rozda 5 wyjątkowych nagród, a publiczność wyłoni kolejnych 10 nagrodzonych.

1 MIEJSCE

Laptop Apple MacBook Pro 14”/M3
+ okleina z Twoją pracą

2 MIEJSCE

Apple iPad Pro 12.9” M2 128GB, WiFi
+ okleina z Twoją pracą

3 MIEJSCE

iPhone 15 Pro 128 Gb
+ okleina z Twoją pracą

4 MIEJSCE

Wacom Cintiq 16
+ okleina z Twoją pracą

5 MIEJSCE

Apple AirPods Max Czarne
+ okleina z Twoją pracą

10X
NAGRODY
PUBLICZNOŚCI

Twoja grafika ozdobi wybrany Paczkomat!

Etapy konkursu

 • NADSYŁANIE
  PRAC15.05 - 15.06

 • GŁOSOWANIE
  PUBLICZNOŚCI16.06 - 30.06

 • OGŁOSZENIE
  WYNIKÓW01.07 - 10.07

 • JU
  RY

  Nasz skład jury, który będzie oceniał wszystkie prace zgłoszone w konkursie ArtInPost. Jeśli szukacie inspiracji, koniecznie zajrzyjcie na ich profile.

 • Foto Jury 1

  Justyna Frąckiewicz

  Ilustratorka, projektantka graficzna, plakacistka. Swoją przygodę z projektowaniem zaczęła od odręcznych rysunków monogramów i logotypów, teraz głównie zajmuje się ilustracją okładkową i plakatem. W swoich pracach nawiązuje do muzyki, filmu czy gry słownej wykorzystując przypalone kolory i tekstury.
 • Foto Jury 2

  Ania Augustynowicz-Akardas

  Znana jako Augustynka, jest multidyscyplinarną artystką, reżyserem, motion designerem, specjalizującą się w kolażu oraz animacji. Podczas procesu kreatywnego kieruje się surrealistycznym podejściem, a myśli skupia między innymi na dekompozycji. Uważa, że sztuka nowych mediów daje nieskończone możliwości, które nie przestaną zaskakiwać.
 • Foto Jury 3

  Maciek Polak

  Ilustrator, twórca murali i projektant z Blachowni koło Częstochowy. Swój warsztat plastyczny zdobywał w OSSP w Częstochowie oraz ASP w Łodzi na kierunku projektowanie graficzne. Jego surowy styl ilustracji jest połączeniem licealnych pasji związanych z graffiti i skateboardingiem oraz tradycyjnych technik graficznych. Charakterystycznym elementem ilustracji tego twórcy jest bogato zdobiony detal oraz klasyczny sznyt inspirowany sztuką Art Deco.

Zajrzyj jeszcze tutaj

Poprzednie edycje